DOSEŽKI

5. Tekmovanje Leona Pfeiferja za mlade slovenske violiniste do 15 let

Nika ULBL–>posebna nagrada od Lion Strings v vrednosti 150 €

Mentorica : Kristina Fale

Klavirska spremljava: Maja Kastratovik

9. Mednarodno tekmovanje za pianiste “Ivan Rijavec”

 Anika TKALEC –> kategorija “mali pianisti” –> zlata nagrada

Vita ULBL–> kategorija “mali pianisti” –>  zlata nagrada

Mentorica: Amra Kabil Đukanović

 

14. Mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik

Dominik ZEME PEČNIK –> klavirska harmonika, kategorija A                                                     zlata nagrada

Luka FRANTAR –> diatonična harmonika, kategorija A                                        srebrna nagrada

Žiga SLEMENIK–> diatonična harmonika, kategorija B                                       zlata nagrada

Mentor: Andreja švab

23. predtekmovanje TEMSIG

Tai ŠVAB–> harmonika, kategorija I.a, napreduje na državno                                                                            tekmovanje

Mentorica: Branka Kašnik

Arne TKALEC in Val NAGLIČ–> kitarski duo, kategorija I.b.,                                                         napredujeta na  državno tekmovanje    

Mentor: Miloš Dimitrijević

Žiga SUKIČ in Eva TUŠNIK–> kitarski duo, kategorija I.b.,                                                         napredujeta na  državno tekmovanje    

Mentor: Miloš Dimitrijević

Matija SMOLČNIK–> tolkala, kategorija I.a.,                                                 napreduje na  državno tekmovanje    

Mentorica: Marina Golja                                                              Klavirska spremljava: Maja Kastratovik

Val ČIUNIK–> tolkala, kategorija I.a.,  Priznanje za udeležbo   

Mentorica: Marina Golja                                                                 Klavirska spremljava: Maja Kastratovik

49.  tekmovanje TEMSIG

Tai ŠVAB–> harmonika, kategorija I.a, srebrna plaketa

Mentorica: Branka Kašnik 

Arne TKALEC in Val NAGLIČ–> kitarski duo, kategorija I.b.,                                                         srebrna plaketa

Mentor: Miloš Dimitrijević

Žiga SUKIČ in Eva TUŠNIK–> kitarski duo, kategorija I.b.,                                                     srebrna plaketa 

 Mentor: Miloš Dimitrijević                                       

Matija SMOLČNIK–> tolkala, kategorija I.a.,                                   zlata plaketa, 1. nagrada  

Mentorica: Marina Golja                                                              Klavirska spremljava: Maja Kastratovik